logo iszczecinek.pl

Polecamy Burmistrzowie rozmawiali z marszałkiem o wsparciu inwestycji „Belferska grypa” dopadła nauczycieli z SP7 Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Przy drodze ktoś wyrzucił skóry sarny

12.01.2018 13:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Przy drodze ktoś wyrzucił skóry sarny
fot. iszczecinek.pl

Skóry sarny zostały znalezione przy jednej z polnych dróg niedaleko małej obwodnicy Szczecinka (DW-172). Dokładnie jest to teren należący do Agencji Mienia Wojskowego. Nie wiadomo, kto to wyrzucił i jak zwierzę zostało zabite.

Czytelnik, który nas o tym poinformował podejrzewa, że to działanie kłusownika. Podobne znaleziska spotykał już wcześniej w okolicy. Kiedyś widział także jak ktoś podejrzanie kręcił się przy krzakach w okolicy. O sprawie nasz Czytelnik powiadomił także policję.

Porzucone skóry to niekoniecznie musi być działanie kłusownika – mówią leśnicy. Skóry mógł wyrzucić również myśliwy, oczywiście byłoby to naganne zachowanie, za które można otrzymać sporą karę. Resztki zwierząt powinny być utylizowane – zaznaczają leśnicy, którzy zwracają także uwagę na to, że kłusownicy raczej nie zostawiliby po sobie takiego śladu.

Resztki zwierzęcia zostały porzucone blisko polnej drogi, po której dość często spacerują mieszkańcy z psami. Nasz czytelnik ma obawy czy przypadkiem gdzieś w krzakach nie są zastawione wnyki, w które mógłby wpaść biegający pies. 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek


Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!

 

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności