logo iszczecinek.pl

Polecamy Nowe miejsce na imprezowej mapie Szczecinka. W piątek startuje Ślusarnia Beach Party W piątek do Szczecinka przyjedzie Jerzy Owsiak. Uroczyście nada rondu imię WOŚP Co dalej z porodówką i karetką dla Bornego Sulinowa - rozmowa ze starostą Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej zatrudni Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Przed pierwszym dzwonkiem policjanci sprawdzili oznakowanie dróg w rejonach szkół i przedszkoli

31.08.2017 17:52
A A A
Zdjęcie do artykułu Przed pierwszym dzwonkiem policjanci sprawdzili oznakowanie dróg w rejonach szkół i przedszkoli
fot. KPP Szczecinek

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego dokonali lustracji dróg i oznakowań w rejonach szkół oraz przedszkoli w powiecie szczecineckim.

-Szczecinecka drogówka wzorem lat ubiegłych przed zakończeniem wakacji przeprowadziła szczegółowy przegląd dróg w rejonach szkół oraz przedszkoli. Policjanci sprawdzali, czy oznakowanie jest prawidłowe, widoczne i czytelne zarówno dla pieszych, jak i kierujących. Celem lustracji dróg jest wyeliminowanie ewentualnych uchybień oraz zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego –informuje Ewa Żaglewska ze szczecineckiej policji.

Mundurowi w dwóch przypadkach stwierdzili nieprawidłowości w postaci zniszczonych i nieczytelnych znaków drogowych. Wszelkie stwierdzone uchybienia zostały natychmiast przekazane zarządcom dróg w celu niezwłocznego ich usunięcia.

KPP Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności