logo iszczecinek.pl

Polecamy Woda w fontannie czysta, ale pamiętajmy: to nie aquapark To my, pracownicy, zniszczyliśmy Słowiankę! Historia upadku Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Przeciwko Behemothowi protestują szczecineccy radni z opozycji

24.03.2017 11:26
A A A
Zdjęcie do artykułu Przeciwko Behemothowi protestują szczecineccy radni z opozycji
fot. iszczecinek.pl

Koncert grupy Behemoth, który odbędzie podczas tegorocznej edycji Materiafest, wywołuje w naszym mieście sporo kontrowersji. Pisaliśmy o protestach środowisk kościelnych, a teraz swój sprzeciw wyrazili radni Rady Miasta z ugrupowania Razem Dla Szczecinka. Piątka radnych wystosowała pisemny protest do Przewodniczącej Rady Miasta.:

Jako Radni Rady Miasta Szczecinek, składamy protest przeciwko organizowanemu przez jednostki miejskie koncertowi zespołu „Behemoth”. Jesteśmy chrześcijanami, jak większość mieszkańców Szczecinka, którzy zgłaszają się do nas licznie z postulatami podjęcia zdecydowanych kroków w celu odwołania tego skandalizującego wydarzenia – czytamy w proteście.

Zespół Behemoth na swoich koncertach prezentuje treści satanistyczne, obrazoburcze, godzące w uczucia chrześcijan. Wydanie choćby jednej złotówki z publicznych pieniędzy na tak kontrowersyjne przedsięwzięcie nie powinno mieć miejsca.

Pod listem podpisali się wszyscy miejscy radni z ugrupowania Razem Dla Szczecinka.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności