logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Problematyczny sąsiad, góra śmieci a obok bawią się dzieci

26.05.2017 08:47
A A A
Zdjęcie do artykułu Problematyczny sąsiad, góra śmieci a obok bawią się dzieci
fot. iszczecinek.pl

Pięć rodzin mieszka w budynku przy ul. Kaszubskiej 21, który zarządzany jest przez ZGM-TBS. Niestety wśród tych rodzin jest problematyczny sąsiad, który w budynku i przed nim zrobił sobie wysypisko śmieci.

Mamy wyjątkowo problematycznego sąsiada -mówią mieszkańcy. –Znosi on najróżniejsze śmieci i gromadzi je przed samym wejściem do budynku oraz w piwnicy. Od kilku miesięcy nikt z tym nie może nic zrobić.

Jak mówią mieszkańcy, w mieszkaniu tego lokatora jest podobnie. Bród, bałagan i tylko czekać kiedy jakiś robactwo się tam zalęgnie. Mieszkańcy są bezsilni i o pomoc proszą między innymi straż miejską.

Ostatnia interwencja miała miejsce w czwartkowe popołudnie. Strażnicy przyjechali i kazali mężczyźnie uprzątnąć górę śmieci. Dali mu czas do poniedziałku.

-Jak taka góra śmieci leżałaby przy wejściu do budynku w centrum miasta, to też wszyscy czekaliby na jej uprzątnięcie tyle czasu? –dopytują sąsiedzi.

Póki co śmieci przybywa, obok bawią się dzieci i zapewne wkrótce miejsce to upodobają sobie szczury lub inne robactwo. Mieszkańcy mają nadzieję, że po pokazaniu tego miejsca publicznie służby odpowiedzialne za porządek w mieście w końcu się tym zainteresują. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności