logo iszczecinek.pl

Polecamy Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Chciała kupić warzywa... ze sklepu wyszła z gekonem Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Polecamy

Problem w Dzikach. Ciężarówki nie dojadą do celu - droga zamknięta [WIDEO]

11.12.2017 17:04
A A A
Zdjęcie do artykułu Problem w Dzikach. Ciężarówki nie dojadą do celu - droga zamknięta [WIDEO]
fot. zdjęcie nieruchomości wykonane w październiku

Zniszczone drogi, nielegalne wydobycie kruszywa i zwożenie odpadów w miejsce do tego niedozwolone – to oskarżenia władz gminy w stosunku do przedsiębiorcy, który od pewnego czasu prowadzi „podejrzaną” działalność w Dzikach. Sprawą zajęły się już odpowiednie urzędy i instytucje.

-To jest szczyt głupoty, że ktoś wykonuje takie prace pomimo, że ma rozpoczęte postępowanie przez Urząd Górniczy – mówi w wywiadzie dla TV Zachód Ryszard Jasionas, wójt Gminy Szczecinek.

Władze gminy już znalazły sposób na wstrzymanie działalności przedsiębiorcy. Zamknięta została droga dojazdowa do jego nieruchomości. Oficjalna wersja jest taka, że droga jest w złym stanie technicznym i zagraża bezpieczeństwu w ruchu pojazdów.  

W materiale wideo TV Zachód cała rozmowa z wójtem na temat problemu w Dzikach. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności