logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Prezes PKS Szczecinek odchodzi. Znamy nazwisko jego następcy

13.06.2018 16:59
A A A
Zdjęcie do artykułu Prezes PKS Szczecinek odchodzi. Znamy nazwisko jego następcy
fot. archiwum

Eugeniusz Szymonik dotychczasowy prezes PKS Szczecinek po 12 miesiącach ustępuje ze stanowiska. Decyzja podyktowana jest glównie względami zdrowotnymi.

Dodajmy, że w tych dniach odbyło się Walne Zgromadzenie Wspólników  PKS Sp. z o.o., podczas, którego m.in. zatwierdzono sprawozdanie finansowe Spółki PKS i sprawozdanie Zarządu z działalności Spółki za 2017 rok. Ponadto zdecydowano o udzieleniu absolutorium członkowi Zarządu Spółki oraz członkom Rady Nadzorczej z wykonania przez nich obowiązków w roku minionym. Na koniec podjęto uchwałę w sprawie dalszego istnienia Spółki.

Już dziś wiadomo, że następcą Eugeniusza Szymonika będzie pochodzący z Pabianic Paweł Ludwisiak.  Nowy kandydat został już przedstawiony Radzie Nadzorczej spółki, która ma podjąć ostateczną decyzję.

Paweł Ludwisiak dotychczas był prezesem piotrkowskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej Mobilis. Zajmował się także likwidacją PKS Lubliniec.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności