logo iszczecinek.pl

Polecamy Centralny plac zabaw ma być gotowy w połowie wakacji Pożar obory w gminie Grzmiąca. Strażacy ratowali zwierzęta [WIDEO] Park linowy nie powstanie w tym roku KredytOK: POŻYCZKI – KREDYTY - UBEZPIECZENIA! W jednym miejscu, w Twoim mieście Kronodrzewko, czyli ekologia przez zabawę Polecamy

Pożar na poddaszu szpitala. Kolejne ćwiczenia strażaków [WIDEO, FOTO]

31.07.2017 17:41
A A A
Zdjęcie do artykułu Pożar na poddaszu szpitala. Kolejne ćwiczenia strażaków [WIDEO, FOTO]
fot. iszczecinek.pl

W poniedziałek, o godzinie 17:00 strażacy przeprowadzili ćwiczenia pożarowe w szczecineckim szpitalu. Scenariusz zakładał pożar na jednym z oddziałów znajdujących się na poddaszu, ewakuacja pacjentów i zlokalizowanie źródła ognia.

Do ćwiczeń zaangażowano jednostki straży pożarnej ze Szczecinka, OSP z Gwdy Wielkiej i Parsęcka. Ćwiczeniom przyglądał się personel i dyrekcja szpitala.

Tego typu ćwiczenia mają głównie na celu przypomnienie personelowi szpitala procedur postępowania w razie pożaru. Podczas sprawdza się drogi ewakuacyjne, procedury ewakuacji i drogi dojazdowe dla ciężkich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Strażacy przećwiczyli również rozkładanie podnośnika przy budynku szpitala na ul. Kościuszki.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności