logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Pożar mieszkania przy ul. Wyszyńskiego. Poparzona kobieta [WIDEO]

16.07.2018 21:06
A A A
Zdjęcie do artykułu Pożar mieszkania przy ul. Wyszyńskiego. Poparzona kobieta [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Starsza samotnie mieszkająca kobieta trafiła do szpitala z poparzeniami ciała po tym, jak w jej mieszkaniu wybuchł pożar. Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w bloku przy ul. Wyszyńskiego w Szczecinku.

Wydobywający się dym z mieszkania na czwartym piętrze zauważył sąsiad. Zanim przyjechali strażacy, to on pomógł kobiecie opuścić mieszkanie. Poszkodowanej do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego, pomocy udzielali strażacy. Następnie kobieta została przekazana ratownikom medycznym, którzy przyjechali do Szczecinka z Barwic. Dwie karetki ze Szczecinka były w tym czasie na innych wyjazdach. 

Z wstępnych ustaleń wynika, że kobieta będąc pod wpływem alkoholu najprawdopodobniej zasnęła na łóżku, trzymając zapalonego papierosa. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji nie doszło do tragedii. Spaliło się jedynie łóżko.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności