logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Powiatowa pomoc społeczna doceniona

02.12.2016 08:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Powiatowa pomoc społeczna doceniona
fot. Piotr Rozmus

Koniec listopada to czas, w którym pracownicy socjalni obchodzą swoje święto - Dzień Pracownika Socjalnego. Starosta Szczecinecki odwiedził w tych dniach powiatowe jednostki pomocy społecznej, aby pogratulować i złożyć pracownikom najserdeczniejsze życzenia. W minioną środę powiatowa pomoc społeczna została doceniona po raz kolejny - tym razem w przestrzeni wojewódzkiej.

Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz podczas regionalnej uroczystości z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, która odbyła się w szczecińskiej operze, wręczył najbardziej zasłużonym nagrody i wyróżnienia w konkursie „Liderzy Służb Społecznych”. Podczas gali nadano także odznaczenia „Przyjaciel Dziecka”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie - Krystyna Berdyńska została wyróżniona w kategorii „Lider Zarządzania”. Natomiast Dyrektor PCPR w Szczecinku - Małgorzata Kubiak Horniatko oraz specjaliści pracy socjalnej PCPR Monika Lisaj-Łozińska oraz Magdalena Mazur-Balcerzak otrzymały prestiżowe odznaczenia „Towarzystwa Przyjaciół Dzieci - Przyjaciel Dziecka”. To już kolejne w tym roku wyróżnienie dla PCPR.

Ponadto wyróżnienie w kategorii „Lider Pracy Socjalnej” otrzymał pracownik MGOPS w Bornem Sulinowie - Rafał Turlej. To kolejny dowód na to, że pomoc społeczna w naszym powiecie jest wysoko oceniana.

Serdecznie gratulujemy!

Piotr Rozmus

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności