logo iszczecinek.pl

Polecamy TUROWO. Renault uderzył w dom [WIDEO] Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Brudzą alejki i nie śpiewają jak skowronki. Trwa usuwanie gniazd gawronów [WIDEO] Co zrobić, gdy nasz pies wyrządzi szkodę? Polecamy

Poważny wypadek na DK-11. Są poważnie ranni [WIDEO]

08.07.2018 18:12
A A A
Zdjęcie do artykułu Poważny wypadek na DK-11. Są poważnie ranni [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Przynajmniej 6 z 11 osób zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło w niedzielę na drodze krajowej nr 11, pomiędzy Szczecinkiem a Wierzchowem. Dwie osoby zostały poważnie ranne. Poszkodowani zostali zabrani karetkami i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitali w Szczecinku i Koszalinie.

Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie. Z relacji świadków wynika, że kierujący Nissanem Qashqai, który prawdopodobnie zasnął za kierownicą, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, zahaczył Renault i zderzył się czołowo z Oplem.

Najbardziej poszkodowana została starsza kobieta, która podróżowała Nissanem. Kobieta przez godzinę była reanimowana przez ratowników, następnie przetransportowano ją śmigłowcem do szpitala.

Droga jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy - dla jadących od strony Koszalina drogą krajową nr 25 przez Bobolice i Biały Bór, a dla jadących od strony Szczecinka przez: Dalęcino - Kusowo - Wierzchowo. Utrudnienia potrwają przynajmniej do godziny 19:30.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności