logo iszczecinek.pl

Polecamy Wyborczy falstart kandydata na burmistrza? SLD pisze do Krajowego Biura Wyborczego Śmierć pod kołami śmieciarki. Tragiczny wypadek na ul. Mierosławskiego Łabędź połknął kotwiczkę i 2 metry żyłki. W porę przyszła pomoc [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Potrzebna pomoc pogorzelcom z gm. Grzmiąca

06.12.2017 10:41
A A A
Zdjęcie do artykułu Potrzebna pomoc pogorzelcom z gm. Grzmiąca
fot. archiwum

4 grudnia 2017 r. dach nad głową straciły cztery rodziny, w tym samotna pani i młode małżeństwo, które oczekuje dziecka. Ogień strawił niemal całkowicie poddasze, a podczas akcji gaśniczej całe wnętrze budynku zostało zalane wodą. Tylko niewielką część rzeczy domowników udało się uratować przed ogniem i wodą.

Swoją pomoc i zaangażowanie zdeklarowała Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Grzmiącej, uruchamiając specjalny rachunek bankowy do gromadzenia środków finansowych na pomoc dla pogorzelców:

Poszkodowanych można wesprzeć dokonując wpłaty na konto parafii:

94 8562 0007 0038 8818 2000 0060

z dopiskiem: "pomoc dla pogorzelców”

Z pomocą Caritasu i Rady Parafialnej organizowana jest również zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy codziennego użytku, wyposażenia i materiałów budowlanych niezbędnych do odbudowy i powrotu rodzin do swojego domu.

W kwestii zbiórki należy się kontaktować z Członkiem Rady Parafialnej - Panią Alicją Szewlaków pod nr tel. 698 280 784.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności