logo iszczecinek.pl

Polecamy KLER - marketingowy majstersztyk Wybory samorządowe 2018: Jak oddać głos? [wideo] Wyjechał busem pod Audi "Gaudeamus Igitur" w Krono Design Center Trwa cisza wyborcza. Komentarze na portalu iszczecinek.pl wyłączone Polecamy

Potrącił pieszych i odjechał. Sprawcę wskazali rowerzyści i policyjny pies

09.01.2018 17:36
A A A
Zdjęcie do artykułu Potrącił pieszych i odjechał. Sprawcę wskazali rowerzyści i policyjny pies
fot. iszczecinek.pl

Dość niecodzienny widok mieli pacjenci szczecineckiego szpitala w niedzielne popołudnie. Na SOR i po szpitalnych korytarzach spacerował policyjny pies z przewodnikiem. Powodem były poszukiwania sprawcy potrącenia pieszych przy szkole podstawowej nr 4. 

Wszystko zaczęło się na przejściu dla pieszych. Straszy mężczyzna potracił przechodzącą po pasach babcię z wnuczką i ich psa. Kierowca na chwilę się zatrzymał, po czym z żoną odjechał. Poszkodowani w wypadku trafili do szpitala. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

W pogoń za sprawcą wypadku ruszyło czterech młodych rowerzystów, którzy dojechali za pojazdem aż do szpitala. Kierujący samochodem wraz z żoną udał się na SOR, a świadkowie zdarzenia powiadomili policję. Wskazali także zaparkowany pod szpitalem samochód.

Z uwagi na to, że w szpitalu nie można było znaleźć kierowcy, na miejsce sprowadzono przewodnika z psem tropiącym. Pies łapiąc trop przy samochodzie doprowadził policjantów najpierw na SOR. Następnie wskazał drogę do windy. Okazało się, że sprawca wypadku wraz z żoną został skierowany do Podimedu i tam też zaprowadził policjantów pies. Sprawca został odnaleziony w jednym z gabinetów lekarskim gdzie przybywał z żoną.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą szczecineccy policjanci.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności