logo iszczecinek.pl

Polecamy Wystawa pojazdów zabytkowych w „mechaniku” Koszykówka przed ratuszem Dyskutowali o nowej siedzibie NGO Kruk miał stanąć na wieży Bismarcka, stanie w strefie aktywności rodzinnej Pirat i Kamrat zatankują wodę na PKP w Szczecinku Polecamy

Posłowie odpowiedzieli, pomocy jak nie było tak nie ma

17.11.2016 14:22
A A A
Zdjęcie do artykułu Posłowie odpowiedzieli, pomocy jak nie było tak nie ma
fot. iszczecinek.pl

Minęły już prawie trzy lata od kiedy mieszkańcy Szczecinka wygrali proces z Kronospanem. Pomimo uprawomocnienia się wyroku, osoby które wygrały sprawę uważają, że niestety nie doszło do żadnej poprawy jeśli chodzi o immisję odorów poza zakład.

Sprawę poruszaliśmy już w artykule z dnia 21 października (Wniosek posłów bez odpowiedzi), kiedy to mieszkańcy zwrócili się z prośbą o pomoc w wyegzekwowaniu wyroku do posłów ziemi szczecineckiej i dość długo czekali na odpowiedź. Wkrótce po ukazaniu się artykułu na naszym portalu mieszkanka otrzymała od posłów odpowiedzi, które publikujemy poniżej.

Otrzymane odpowiedzi, nie zadowalają jednak mieszkańców walczących w osamotnieniu w oczekiwaniu na egzekucję wyroku. Pani Katarzyna Tandecka, autorka pisma skierowanego do posłów stwierdza:

- Nadal czekam, jak wielu mieszkańców Szczecinka, na respektowanie prawa przez firmę Kronospan. Mam również nadzieję, że osoby odpowiedzialne za obecny stan naszego powietrza, poniosą konsekwencje prawne swoich działań - bez spełnienia tego warunku, nie możemy mówić o państwie prawa.

Odpowiedź posłanki Małgorzaty Golińskiej (PiS)

 

Odpowiedź posła Radosława Lubczyka (Nowoczesna)

  

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności