logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Posadzą 60 000 drzew. XVIII edycja akcji sadzenia drzew - Kronodrzewko

20.04.2018 11:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Posadzą 60 000 drzew. XVIII edycja akcji sadzenia drzew - Kronodrzewko
fot. Organizator

Przed nami kolejna, już XVIII edycja akcji sadzenia drzew - Kronodrzewko. W zeszłym roku zakończyła się sukcesem – posadzono łącznie 50 tys. drzew w całej Polsce.

Kronodrzewko w swoich założeniach ma przede wszystkim służyć ochronie środowiska naturalnego, jak również podnosić świadomość ekologiczną społeczeństwa. To wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodzinami i współpracownikami na łonie natury, podczas sadzenia drzew, a następnie wspólnego biesiadowania na pikniku rodzinnym.

Podczas obecnej edycji Kronodrzewka planuje się posadzić w całej Polsce kolejne 60.000 drzew. Od początku akcji nasz piękny kraj wzbogacił się dzięki Kronospanowi już o prawie pół miliona nowych drzew.

Tegoroczna akcja odbędzie się zarówno na terenie miasta Szczecinek, jak i w lesie Leśnictwa Spore, w okolicy wieży widokowej. W mieście nasadzenia odbędą się przy ul. Limanowskiego i Pileckiego. Wezmą w nich udział przedstawiciele zarządu Kronospan oraz samorządu.

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności