logo iszczecinek.pl

Polecamy Starosta dostanie pałac, ale nie ma się z czego cieszyć [WIDEODRON] Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Polecamy

Porzucone - piękne i bez domu!

25.10.2018 19:36
A A A
Zdjęcie do artykułu Porzucone - piękne i bez domu!
fot. Czytelnik

Oczywiście wiemy, ze szczecineckie schronisko pęka w szwach, ale po raz kolejny poszukujemy Czytelników z wielkim sercem, którzy poszukują przyjaciela lub zechcą pomóc w wychowaniu tej przecudownej i słodkiej pary szczeniąt.

Pieski zostały porzucone dziś (25.10) około godziny 16.00 nieopodal miejscowości Jeziorki. Dobra dusza, które zabrała przerażone psiaki z jezdni już na własny koszt odwiedziła gabinet weterynaryjny. Pieski zostały zbadane i podano im leki, na ewentualne choroby.

- Są przecudne i wiecznie głodne - śmieje się Pani Ola. – Odwiedziliśmy weterynarza, żeby sprawdzić stan zdrowia szczeniąt i dowiedzieć się jak o nie dbać. Teraz wierzymy, ze znajdą się ludzie o wielkich sercach, którzy przygarną sunię i pieska, ponieważ nie mamy warunków do trzymania u siebie dodatkowych piesków. Mój numer, to 606 730 889.

Wierzymy w Was kochani Czytelnicy!

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności