logo iszczecinek.pl

Polecamy Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Fordem uderzył w drzewo. Był kompletnie pijany Puchar Polski Karate Kyokushin Klub Pentathlon jak duża fala tsunami  ... Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

Pomoc dla Gabrysi - Krwiobus przyjechał do przedszkola Miś

04.10.2018 09:32
A A A
Zdjęcie do artykułu Pomoc dla Gabrysi - Krwiobus przyjechał do przedszkola Miś
fot. Kronospan Polska Sp. z o.o.

„Jakże byłoby pięknie, gdyby każdy z nas mógł wieczorem powiedzieć: dzisiaj zrobiłem gest miłości wobec drugiego”, Papież Franciszek.

Idąc za sentencją Papieża, w niedzielę 30 września wielu z Nas mogło powiedzieć „Wykonałem gest miłości wobec drugiego”. Pragniemy podziękować za ogromną wolę pomocy, dar serca i solidarność jakiej byliśmy świadkami  podczas zbiórki krwi w Przedszkolu Miś.

W odpowiedzi na potrzebę wsparcia dziewczynki walczącej z ostrą białaczką Przedszkole Miś zorganizowało akcję zbiórki krwi, która jest niezbędna w procesie walki z chorobą.
- Akcja okazała się ogromnym sukcesem – 72 osoby, wiele z nich po raz pierwszy, oddały krew na ratowanie życia 5-letniej Gabrysi z Przedszkola Miś. W sumie bank krwi zasiliło 32,4 litra tego cennego leku. Chętnych do oddania krwi w tak szlachetnym celu zgłosiło się znacznie więcej, jednak ze względów medycznych krwi oddać nie mogły. Wszystkim należą się wielkie podziękowania – mówi Pani Bożena Kawczyńska dyrektor Przedszkola.

- To absolutny rekord krwiobusa w 2018 roku. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem ofiarności dawców- mówi Pani Ewa Kłosińska Dyrektor RCKiK w Szczecinie.

- Proces leczenia jest bardzo długi więc możliwe, że będzie potrzebna kolejna akcja, tym razem związana z poszukiwaniem genetycznego bliźniaka do przeszczepu szpiku - dodaje Pani Bożena Kawczyńska dyrektor Przedszkola.

Jako Zarząd Kronospan jesteśmy dumni z tego jak duża grupa Pracowników odpowiedziała na apel o pomoc i okazała wolę wsparcia!

W imieniu Gabrysi DZIĘKUJEMY za okazane wsparcie!

Zarząd Kronospan Polska Sp. z o.o.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności