logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Policyjny pościg za kierowcą. Był pijany i nie miał uprawnień

24.11.2017 11:50
A A A
Zdjęcie do artykułu Policyjny pościg za kierowcą. Był pijany i nie miał uprawnień
fot. iszczecinek.pl

Policjanci ze szczecineckiej drogówki zatrzymali po pościgu kierowcę, który usiłował przed nimi uciec. Okazało się, że był pijany i nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Miał w organizmie około 1,8 promila alkoholu.

W piątkowe przedpołudnie policjanci otrzymali informację o kierowcy, który prowadzi samochód pod wpływem alkoholu. Pojazd znajdował się przy jednej ze stacji benzynowej przy ul. Waryńskiego. Kiedy mężczyzna wsiadł do samochodu i próbował odjechać policjanci podjęli próbę jego zatrzymania. Wtedy kierowca przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg, który zakończył się kilkaset metrów dalej. Kierujący mercedesem uderzył w zaparkowany pojazd i zaczął uciekać pieszo. Po chwili został zatrzymany.

W samochodzie jechało dwóch mężczyzn, mieszkańców Żółtnicy (gm. Szczecinek). Pasażer, który także znajdował się pod wpływem alkoholu, po zakończeniu czynności został zwolniony. Kierowca został zatrzymany. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Męzczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności