logo iszczecinek.pl

Polecamy Działacze SLD na ulicach Białego Boru. Poznaliśmy kandydata na burmistrza Politycy PiS w Szczecinku: To były bardzo dobre dwa lata dla regionu W przyszłym roku starostwo powiatowe wyda 13 mln zł na drogi Akrobatyka w Szczecinku! Szkoła Tańca Top Toys zaprasza na zajęcia! Polecamy

Policyjny pościg za daewoo tico [WIDEO]

01.09.2017 20:55
A A A
Zdjęcie do artykułu Policyjny pościg za daewoo tico [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Około pół godziny trwał pościg kilku policyjnych radiowozów za samochodem daewoo tico. Jego kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekał młody mężczyzna, mieszkaniec Szczecinka.

Pościg zaczął się po tym, jak kierowca nie zatrzymał się do kontroli na Bugnie. Dodał gazu i ruszył w kierunku Sporego przez Gałowo i Trzcinno. Do pierwszego radiowozu dołączyły kolejne. Uciekinier w Sporem zawrócił i kierował się w kierunku drogi krajowej nr 11 przez Dobrogoszcz. Na „jedenastce” trafił na blokadę policyjną, aby ją ominąć wjechał na pole. Tam tico ugrzęzło w błocie. Policjanci siłą wyciągnęli kierowcę, który został zatrzymany.

Podczas akcji poszkodowany został jeden z funkcjonariuszy. Najprawdopodobniej podczas pościgu po polu skręcił nogę. Trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

Na chwilę obecną nie wiadomo dlaczego mężczyzna uciekał. W samochodzie znaleziono między innymi narzędzia, noże, siekierę. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w pojeździe mogła znajdować się także broń gazowa.

Trwa dochodzenie wyjaśniające. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ Reklama