logo iszczecinek.pl

Polecamy Kamil Biegański o swoich pomysłach na sport w Szczecinku Zbigniew Bogusław KOŁODZIEJCZAK. Głosując na mnie wybierasz bezpieczniejsze i lepsze jutro, dla siebie i swoich bliskich Osiem pakietów dla Szczecinka Polecamy

Policjanci ze Szczecinka ukończyli V Ekstremalny Bieg „Kaszubski Kaper”

13.06.2017 07:02
A A A
Zdjęcie do artykułu Policjanci ze Szczecinka ukończyli V Ekstremalny Bieg „Kaszubski Kaper”
fot. KPP Szczecinek

Kaszubski Kaper jest ekstremalnym biegiem przygodowym mającym przypominać historię polskich Piratów-Kaprów. Na mecie sobotniego biegu znaleźli się również policjanci ze Szczecinka.

Szczecineccy policjanci ukończyli jeden z najbardziej wymagających biegów przez przeszkody.  Trasa biegu liczyła około 26 kilometrów, w tym ok. 1 km w wodzie o głębokości do 80 cm. Organizatorzy biegu, przewidzieli również odcinek około 4 kilometrów wymagający samodzielnej nawigacji w terenie lesistym. Cały bieg Kaszubski Kaper przebiegał przez obszar gminy Puck i Kosakowo.

Sierż. Paweł Giżycki, st. asp. Jarosław Szymikowski i nadkom. Robert Zagorowski cali i zdrowi, bogatsi o nowe doświadczenia a co więcej spragnieni większej dawki adrenaliny ukończyli V Ekstremalny Bieg „Kaszubski Kaper” w Pucku.

Każdy z uczestników miał przed sobą do zaliczenia i pokonania następujące odcinki: przepłynięcie odcinka wodnego na ośrodku przeprawowym, pokonanie odcinka bagiennego, pokonanie przeszkody wodnej po moście linowym, strzelanie z pistoletów pneumatycznych do celu w postawie stojącej, pokonanie odcinka wodnego kajakiem, pokonanie kilku odcinków czołganiem, wspinanie się po pionowo zawieszonej siatce rybackiej, wspinanie się po drabince speleo, wspinanie się po grubej linie, strzelanie z broni pneumatycznej długiej – stojąc, pokonanie odcinka wodnego pływaniem w umundurowaniu i inne przeszkody terenowe.

KPP Szczecinek

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności