logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn z narkotykami

22.01.2018 14:26
A A A
Zdjęcie do artykułu Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn z narkotykami
fot. archiwum szczecineckiej policji

Szczecineccy kryminalni nie ustają w walce z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze podczas dwudniowych działań zatrzymali na terenie Szczecinka czterech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. Zabezpieczono łącznie prawie 100 gramów środków odurzających.

-Intensywne działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliły na zatrzymanie czterech mężczyzn w wieku od 22 do 34 lat. Do zatrzymania podejrzanych doszło w minionym tygodniu na terenie Szczecinka.

-informuje sierż. Ewa Żaglewska, oficer prasowy szczecineckiej policji

Kryminalni dzięki dwudniowej wzmożonej pracy operacyjnej ustalili, że mężczyźni mogą posiadać przy sobie substancje zakazane. Ten fakt się potwierdził w trakcie ich legitymowania. Policjanci znaleźli przy nich amfetaminę i marihuanę.

Osoby zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. Przeprowadzone czynności przez technika kryminalistyki wykazały, że zabezpieczone substancje to prawie 60 gramów amfetaminy oraz blisko 40 gramów marihuany.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

KPP Szczecinek

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności