logo iszczecinek.pl

Polecamy Samochód dla filii ŚDS w Gwdzie Wielkiej zakupiony Kolizja 3 aut na łuku w Jeleniu Co u rolników w powiecie? Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy

10.01.2018 19:48
A A A
Zdjęcie do artykułu Policjanci uratowali życie niedoszłemu samobójcy
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Dzięki szybkiej interwencji szczecineckich policjantów udało się uratować młodego mężczyznę, który targnął się na swoje życie. Dramat rozegrał się w środę po południu w jednym z mieszkań bloku przy ul. Przemysłowej. Policjanci niemal w ostatniej chwili odcięli wiszącego na kablu mężczyznę i przeprowadzając reanimację przywrócili jego funkcje życiowe.

O tym, że mężczyzna prawdopodobnie podjął próbę samobójczą policjantów poinformowała matka mężczyzny, która po wyjściu z domu nie mogła się z nim skontaktować. Policjanci już kilka minut po zgłoszeniu byli pod wskazanym adresem. Kiedy weszli do mieszkania zobaczyli wiszącego na kablu mężczyznę. Po odcięciu go i ułożeniu na podłodze okazało się, że puls u ratowanego jest niewyczuwalny. Mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej, wzywając jednocześnie karetkę pogotowia. Reanimacja podjęta przez policjantów okazała się skuteczna. Mężczyzna odzyskał częściowo czynności życiowe.

Funkcjonariusze przekazali mężczyznę przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, którzy zabrali niedoszłego samobójcę do szpitala. Stan mężczyzny jest bardzo ciężki, trwa walka o jego życie.

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności