logo iszczecinek.pl

Polecamy Zderzenie dwóch samochodów przed kinem [WIDEO] Atak zimy w powiecie szczecineckim Nowy żłobek na 40 miejsc Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Policja dopytuje w ratuszu o szkolenia z języka angielskiego

15.03.2016 10:29
A A A
Zdjęcie do artykułu Policja dopytuje w ratuszu o szkolenia z języka angielskiego
fot. iszczecinek.pl

Szczecineccy policjanci zwrócili się do Urzędu Miasta z prośbą o udostępnienie dokumentów, które dotyczą szkoleń urzędników z języka angielskiego. Policjanci w tej sprawie pojawili się w ratuszu pod koniec ubiegłego tygodnia.

Chodzi o szkolenie warte 105 tysięcy, na które miało w ubiegłym roku jeździć 25 urzędników z ratusza. Były to weekendowe wyjazdy do różnych ośrodków. Część pieniędzy na szkolenie pochodziło z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, a część z budżetu miasta.

Już podczas wcześniejszych sesji Rady Miasta temat szkoleń był poruszany przez opozycję, która początkowo dopytywała się o powiązania firmy, która prowadziła szkolenie z pracownikiem ratusza. Na ostatniej sesji Rady Miasta radni opozycyjni dopytywali się o listę uczestników szkolenia.

Temat szkoleń zainteresował również mundurowych. Jednak na chwilę obecną nie wiadomo w jakim kierunku prowadzone jest postępowanie. Anna Matys, rzecznik szczecineckiej policji potwierdza, że policja zwróciła się do ratusza o dokumenty, ale nic więcej w tej sprawie na chwilę obecną nie może powiedzieć. Podobnie jak rzecznik Urzędu Miasta.

W materiale wideo TV Zachód (sesja Rady Miasta) urywek, w którym poruszono temat szkoleń

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności