logo iszczecinek.pl

Polecamy Siłownie plenerowe i strefy relaksu przy szkołach. Znamy szczegóły [WIDEO] Bajka terapeutyczna dla osób z kynofobią Uroczyste przekazanie radiowozu dla szczecineckich policjantów [WIDEO] W Szczecinku będzie nowy czujnik jakości powietrza Studenci uczyli się robić meble w Kronospan Design Factory Polecamy

Półfinalista „Mam Talent” w przedszkolu Miś

25.02.2014 10:57
A A A
Zdjęcie do artykułu Półfinalista „Mam Talent” w przedszkolu Miś
fot. iszczecinek.pl

We wtorek dzieci z Przedszkola Niepublicznego Miś w Szczecinku odwiedził niecodzienny gość. Na zaproszenie pomysłodawczyni Angeliki Suchanowskiej, przedszkole odwiedził Mieszko Włodarczyk, półfinalista programu „Mam Talent”.

Jednym z punktów spotkania był pokaz niezwykłych sztuczek i trików z piłkami do koszykówki, tzw. freestyle basketball. Podczas pokazu dzieci nie ukrywały zachwytu i zdziwienia widząc to co z piłkami robi zaproszony gość. Na pokazie jednak się nie zakończyło. Przedszkolaki miały również niepowtarzalną okazję osobiscie wykonać sztuczkę polegającą na kręceniu piłką na palcu. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem mistrza.

Wizyta Mieszka Włodarczyka odbyła się w ramach feryjnej akcji jaka jest prowadzona w przedszkolu. Podczas ferii przedszkolaki wybierają się w różne miejsca i poznają różne zawody oraz pasje innych ludzi. Do tej pory odwiedziły m.in. drukarnię oraz salon fryzjerski.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności