logo iszczecinek.pl

Polecamy Sprzęt AGD, mniejsze paczki i ... akordeon! Fordem uderzył w drzewo. Był kompletnie pijany Puchar Polski Karate Kyokushin Klub Pentathlon jak duża fala tsunami  ... Laboratorium PODIMED-u wśród najlepszych w kraju Polecamy

Podpaliła zapalniczką siatkę na trampolinach

13.11.2018 10:13
A A A
Zdjęcie do artykułu Podpaliła zapalniczką siatkę na trampolinach

Interwencje straży miejskiej w minionym tygodniu

W okresie od 5.11.2018 r. do 12.11.2018 r. strażnicy podjęli 87 interwencji w stosunku do 80 osób. Mieszkańcy Szczecinka zgłosili 36 interwencji. Za pomocą kamer monitoringu wizyjnego operatorzy ujawni 8 zdarzeń. 2 osoby przekazano Policji. Do lecznicy dla zwierząt lub schroniska przewieziono 5 zwierząt. Zastosowano 2 blokady na koła samochodów. 
W dwóch przypadkach udzielano pomocy w uruchomieniu samochodów.

9.11.2018 około godziny 9:45 podczas patrolowania ul: Kołobrzeskiej patrol zauważył mężczyznę pchającego wózek, na którym znajdowały się przedmioty przykryte szmatą. Na widok patrolu jego zachowanie stało się nerwowe. Jak się okazało, na wózku miał pręty zbrojeniowe. W związku z tym, że nie można było ustalić miejsca pochodzenia prętów na polecenie Policji mężczyzna został zwolniony.

9.11.2018 około godziny 16:05 operator kamer monitoringu wizyjnego zauważył grupę czworo nieletnich znajdujących się na placu zabaw przy ul: Jasnej. Nieletnia dziewczyna będąca w tej grupie, zapalniczką spaliła dużą część siatki zabezpieczającej trampolinę. Patrol straży miejskiej, który udał się na miejsce wylegitymował całą czwórkę w tym sprawczynię zniszczeń była to czternastolatka. Nieletnia została przekazana patrolowi Policji.

9.11.2018 strażnicy zabezpieczali dwie imprezy szkolne organizowane z okazji Święta Niepodległości. Jedna na placu Wazów, druga w tym samym czasie na ul: Kopernika 
w strefie aktywnego wypoczynku.

10..11.2018 zabezpieczenie Biegu Niepodległości a 11.11.2018 zabezpieczenie uroczystości 
z okazji Dnia Niepodległości przy pomniku Piłsudskiego.

Źródło: Straż Miejska Szczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności