logo iszczecinek.pl

Polecamy Escape Room znów otwarty Muzem wyprowadzi wystawy w przestrzeń publiczną Terapia kręgosłupa w Hotelu Viki. Zaproszenie Polecamy

Podaruj kosz wypełniony słodkościami na święta

19.12.2017 09:42
A A A
Zdjęcie do artykułu Podaruj kosz wypełniony słodkościami na święta
fot. - MATERIAŁ PARTNERA -

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czym obdarować swoich pracowników, kontrahentów i kluczowych klientów, pomyśl o wręczeniu im koszów upominkowych.

Święta jak co roku niosą ze sobą też wiele pytań. Kiedy nadchodzą święta Bożego Narodzenia albo Wielkanoc, wielu przedsiębiorców zaczyna zastanawiać się nad tym, jak obdarować ważne dla nich osoby w firmie. Często wybór pada wtedy na premię pieniężną, ale nie jest to jedyna propozycja. Bardzo dobrym zakupem będą też specjalne kosze świąteczne, które możemy również spersonalizować i dzięki temu zrobić obdarowanym wyjątkową niespodziankę. To może być strzał w dziesiątkę!

Co może znaleźć się w koszu świątecznym?

Najczęściej kosze świąteczne zawierają różne słodkości, także takie, które związane są z konkretnymi świętami, na przykład na Boże Narodzenie mogą być to korzenne ciasteczka z cynamonem, natomiast na Wielkanoc czekoladowe zajączki. Cukierki, pralinki, czekoladki, nugaty, ciasteczka – to tylko początek długiej listy.

Oprócz słodkości możemy też w koszach świątecznych znaleźć inne produkty, na przykład mogą być to dobre wina albo inne alkohole, wysokiej jakości herbata albo kawa, bakalie i orzechy oraz inne produkty gourmet food, czyli z górnej półki.

Niektórzy przedsiębiorcy kosze świąteczne uzupełniają również o swoje gadżety reklamowe, na przykład mogą być to kubki, notesy, kalendarze, które będą też pełniły funkcje marketingowe.

Dodatkowo, aby kosz upominkowy pięknie się prezentował, jest on najczęściej przyozdabiany różnymi dekoracjami świątecznymi. W koszach bożonarodzeniowych możemy znaleźć bombki i inne zawieszki na choinkę, a nawet ciepłe koce do otulenia się w zimowy wieczór. Z kolei w koszach wielkanocnych mogą być to dekoracyjne kurczaczki i zajączki, pisanki.

Wszystkie produkty znajdują się w koszu wiklinowym albo koszu wykonanym z innego materiału, ale możemy też znaleźć zestawy zamknięte w metalowych puszkach, w kolorowych pudełkach z kartonu czy nawet w drewnianych szkatułkach w tej luksusowej wersji.

Kosze świąteczne – przygotowywać je samodzielnie czy kupić gotowe?

Jeśli również myślisz o tym, aby wręczyć swoim pracownikom kosze świąteczne, w takim przypadku trzeba będzie podjąć decyzję – czy przygotować takie kosze świąteczne samodzielnie czy też kupić je jako gotowe.

Własnoręczne przygotowanie koszów na święta może być dużą frajdą, ale musimy pamiętać o tym, że zajmie nam też dość dużo czasu. Trzeba zakupić produkty do umieszczenia w koszach, potem same kosze oraz ozdoby. Takie rozwiązanie sprawdzi się wtedy, gdy nie mamy zbyt wiele osób do obdarowania, ale przy większej grupie nie będzie to już tak wygodne rozwiązanie.

Druga opcja to złożenie zamówienia na gotowe kosze upominkowe. To znacznie bardziej komfortowa opcja i ponadto wcale nie kosztuje tak dużo jak kosze świąteczne przygotowane samodzielnie. W Polsce działa wiele firm zajmujących się sprzedażą gotowych koszów na święta, na przykład dostarcza je firma Nobilia. W jej asortymencie znajdziemy pełną gamę koszów w różnych cenach, dlatego możemy dopasować je indywidualnie do budżetu przeznaczonego na świąteczne upominki. Z koszami od firmy Nobilia można zapoznać się na stronie: https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/.

Podsumowując, jeśli chcesz wręczyć uroczy upominek na święta Bożego Narodzenia albo Wielkanoc, pomyśl o koszach prezentowych. Specjalnie przygotowane kosze świąteczne wypełnione różnymi pysznościami będą wspaniałym wyrazem podziękowania oraz dodatkiem do życzeń składanych pracownikom, kontrahentom i klientom.

 

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności