logo iszczecinek.pl

Polecamy Działacze SLD na ulicach Białego Boru. Poznaliśmy kandydata na burmistrza Politycy PiS w Szczecinku: To były bardzo dobre dwa lata dla regionu W przyszłym roku starostwo powiatowe wyda 13 mln zł na drogi Akrobatyka w Szczecinku! Szkoła Tańca Top Toys zaprasza na zajęcia! Polecamy

PKS Bytów wycofał się z kupna szczecineckiego PKS-u

23.02.2017 15:31
A A A
Zdjęcie do artykułu PKS Bytów wycofał się z kupna szczecineckiego PKS-u
fot. iszczecinek.pl

PKS Bytów wycofał się z kupna szczecineckiego PKS-u. To właśnie bytowski przewoźnik jeszcze do nie dawna deklarował chęć nabycia udziałów tej spółki. Na chwilę obecną wszelkie procedury związane ze sprzedażą zostały wstrzymane.

Bytowski przewoźnik zrezygnował z nabycia PKS-u po tym jak dokładnie przeanalizował obecną sytuację rynkową, która jednoznacznie wskazuje, że zainteresowanie tego typu przewozami systematycznie spada. To mogłoby źle wpłynąć na obecną sytuację PKS Bytów.

Jeszcze dziś zbierze się Zarząd Powiatu Szczecineckiego, gdzie podjęte zostaną kolejne kroki związane z działalnością szczecineckiego PKS-u. Najprawdopodobniej powiat udzieli spółce wsparcia na bieżące funkcjonowaniew postaci kredytu.

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ Reklama