logo iszczecinek.pl

Polecamy Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Kierował ciężarówką mając ponad 3 promile! W Szczecinku stanął kolejny paczkomat. Tym razem przy ul. Polnej Polecamy

Pijany zabójca ze starego opla

30.08.2018 07:45
A A A
Zdjęcie do artykułu Pijany zabójca ze starego opla
fot. Gazeta Szczecinecka

22-letni Filip z Barwic był pijany gdy spowodował wypadek, w którym zginęła 4-letnia dziewczynka! Zobacz artykuł.

Trzeba nazywać rzeczy po imieniu i dlatego słowem ZABÓJCA określamy 22-letniego Filipa z Barwic, który pod koniec lipca spowodował wypadek drogowy. Zginęła w nim 4-letnia dziewczynka. Wyniki badań krwi nie pozostawiają wątpliwości - Filip był pijany! Według mundurowych to właśnie on kierował samochodem. Co na to jego znajomi z Barwic?

Obszerny materiał na ten temat w Gazecie Szczecineckiej 30.08.

- W Gazecie kupon - 15 proc. zniżki na zakupy w salonie łazienkowym Eurostandard!

A poza tym m.in.

- KIEŁBASIANA AWANTURA WYBORCZA. Kandydat na burmistrza Krzysztof Berezowski oskarżony o wproszenie się na imprezę Bractwa Kurkowego. Przyprowadził ze sobą pielgrzymów, zjedli darmowe kiełbaski. Podobno sugerował, że jest współorganizatorem tego wydarzenia. Jeden z braci kurkowych tak to podsumował: Chodził między tymi babciami jak kogut w kurniku!

- PIELUSZKOWA WOJNA BASENOWA Z DRUGIM DNEM. Trener pływania Kamil Biegański ostro krytykuje prezes Beatę Bracką za wprowadzenie ograniczeń dla niemowlaków (zakaz korzystania z basenu rekreacyjnego). Wiceburmistrz Daniel Rak broni decyzji swojej podwładnej i wysyła zdjęcie “obnażające” Biegańskiego.

- STRACONA OKAZJA BURMISTRZA HARDIE-DOUGLASA. W wywiadzie z Gazetą chwali przedsiębiorczość wiceburmistrza Daniela Raka, jego rodziny i znajomych. Mówi, że sam kupiłby działki na Sójczym Wzgórzu, gdyby odpowiednio wcześniej o tej ofercie wiedział. Zresztą nie tylko o tym opowiada w obszernym wywiadzie, jest m.in. o Jacku Pawłowiczu układającym podpaski w sklepach, narcystycznym Wiesławie Suchowiejko i o “powiecie z wizją”.

- BURMISTRZ HARDIE-DOUGLAS PO RAZ DRUGI. Tym razem na festynie w Knykach. Razem z wiceburmistrzem pomogli w organizacji i za swoje pieniądze kupili dzieciom tablety. Relacja z tej imprezy.

- RADNY MAREK BULCZAK WICEWÓJTEM GRZMIĄCEJ? Zdradza, że taki układ zawarł z jednym z kandydatów. Wcześniej myślał o kandydowaniu na stanowisko wójta, zrezygnował i oficjalnie poparł jednego ze startujących.

- 40 000 zł na cały sport, 100 000 zł na jednoosobową Straż Gminną. Takie są wydatki gminy Grzmiąca. Pojawił się postulat likwidacji Straży. Uda się to zrealizować?

- CYRKOWE GOSPODARSTWO. Geneza powstania i kulisy funkcjonowania ekologicznego gospodarstwa w Juchowie.

- HISTORIA. Ciekawy tekst Mateusza Pielki.

 - Również kolejny odcinek książki “Wzgórze Wisielców”.

- Liczne wydarzenia kryminalne i wiadomości lokalne.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

Zapraszam w każdy czwartek!

Mateusz Węsierski

Redaktor naczelny Gazety Szczecineckiej

 

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności