logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Pijany lekarz z prawem jazdy i Mysia Wyspa za 1300 zł - nowa Gazeta Szczecinecka już w sprzedaży!

14.02.2018 08:51
A A A
Zdjęcie do artykułu Pijany lekarz z prawem jazdy i Mysia Wyspa za 1300 zł - nowa Gazeta Szczecinecka już w sprzedaży!
fot. Gazeta Szczecinecka

Miał prawie 0,6 promila alkoholu w organizmie gdy zatrzymała go policja. Pomimo to szczecinecki lekarz do pracy dojeżdża… samochodem. Prokuratura poprosiła, a sąd zgodził się na warunkowe umorzenie tej sprawy i oddanie “prawka”. Wystarczyła im kasa od doktora - równe 15 000 zł!

Poznaj szczegóły tej sprawy w pierwszym wydaniu Gazety Szczecineckiej - od 14.02. (około południa w kilkudziesięciu sklepach na terenie miasta).

Piszemy też m.in. o:

- Krzysztofie P. oskarżonym o pobicie 13-miesięcznego dziecka. Sołtys wsi Omulna nie wierzy w jego winę. Podaje argumenty!

- Mysiej Wyspie, którą burmistrz Jerzy Hardie-Douglas oddał w dzierżawę bez przetargu, na 3 lata. Za 1300 zł brutto miesięcznie (płatne w sezonie). Niektórzy radni twierdzą, że ich “wykiwał”!

- Staroście Krzysztofie Lisie, który z kolei biuro przy wydziale komunikacji oddał firmie ubezpieczeniowej za 89 zł miesięcznie (netto).

- Ponad 70-letnim mężczyźnie, który na ławce przy placu zabaw pompował swojego penisa pompką i się onanizował!

- Gazowym konflikcie na ulicy Pilskiej. Wymiana ciosów pomiędzy prezesem ZGM TBS Tomaszem Wełk a lokatorką Moniką Jakimiec. Wmieszany w to został również radny Zdzisław Miechowiecki.

 Raz jeszcze o prezesie Tomaszu Wełku, jako pogromcy prywatnych-publicznych toalet. Nadchodzi kres rzeczywistości niczym z filmu “Świat według Kiepskich”!

- Dziurawych drogach - Wypoczynkowej i Cichej. Mieszkańcy domagają się remontu i wskazują “młodsze” osiedle oraz nowiutką drogę przy posesji wiceburmistrza Daniela Raka. Włodarz twierdzi, że wyremontował ją za własne pieniądze.

- Młodym mieszkańcu Szczecinka, który uratował kilka drzew przy rynku.

- Zablokowaniu budowy hotelu Kronospanu.

- Wielkim remoncie ulicy Kościuszki i dużej szansie na remont ul. Koszalińskiej.

- Byłej sekretarz Romualdzie Wójcik. W wywiadzie wspomina dawne dzieje i ciekawostki z 49 lat pracy. Ocenia też byłego burmistrza ś.p. Mariana Golińskiego.

- Dwóch funkcjonariuszach SB, którym odebrano odznaki zasłużonych. To efekt działań Jana Maszkowskiego. W ciekawym tekście historycznym wspomina lata 80. i prześladowanie syna Rafała. Pada nazwisko byłego posła Wiesława Suchowiejko, który przyłapał go z nielegalnymi wówczas materiałami.

- Otwarciu hospicjum i szkoły muzycznej po remoncie.

- Rozbudowany dział sport, a w nim m.in. wywiad z trenerem MKP Szczecinek.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

- MATERIAŁ PROMOCYJNY -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności