logo iszczecinek.pl

Polecamy Wyborczy falstart kandydata na burmistrza? SLD pisze do Krajowego Biura Wyborczego Śmierć pod kołami śmieciarki. Tragiczny wypadek na ul. Mierosławskiego Łabędź połknął kotwiczkę i 2 metry żyłki. W porę przyszła pomoc [WIDEO] UTWS w Kronospan - redukcja emisji o 99%! Oferta specjalna w Uzdrowisku Połczyn Polecamy

Pijany kierowca autobusu wiózł dzieci na basen

27.11.2017 09:04
A A A
Zdjęcie do artykułu Pijany kierowca autobusu wiózł dzieci na basen
fot. iszczecinek.pl

Tylko dzięki czujności policjanta ze szczecineckiej drogówki udało się wyeliminować kolejnego pijanego kierowcę z naszych dróg. Tym razem pod wpływem alkoholu był kierowca autobusu, który miał zawieźć dzieci na basen.

Wszystko działo się w poniedziałek rano na parkingu przed Zespołem Szkół Społecznych. Policjanci przyjechali na zaplanowaną kontrolę dwóch autobusów, które miały zawieźć dzieci na wycieczkę. Kiedy policjanci podjechali na parking uwagę jednego z nich zwrócił inny autobus, do którego wsiadały dzieci, po czym kierowca szybko chciał odjechać z parkingu. Policjant zatrzymał autobus i poprosił kierowcę o „dmuchnięcie” w alkomat. Po chwili okazało się, że kierujący jest pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna prowadzący autobus należący do spółki PKS Szczecinek wydmuchał około pół promila alkoholu. Wartość ta przy kolejnym badaniu rosła. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany i teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności