logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Piesi narzekają na błotniste przejście

10.01.2019 10:52
A A A
Zdjęcie do artykułu Piesi narzekają na błotniste przejście
fot. iszczecinek.pl

Co kilka dni otrzymujemy kolejne zdjęcia od sfrustrowanych czytelników, którzy korzystają z przejścia, które łączy ul. Koszalińską z Bugnem. W tych dniach przejście zostało wydłużone. Czy zniknie problem z błotem?

Trasa przejścia została wydłużona ze względu na postępujące prace przy budowie obwodnicy, a dokładnie przy wiadukcie prowadzącym na Bugno. 

Na zdjęciach poniżej widać "stare" przejście i już wybudowane nowe, dłuższe obejście. Pierwsze zdjęcie zostało wykonane w poniedziałek, a trasa biegnie jeszcze prosto.

Wtorkowe zdjęcie. Poniżej już funkcjonujące obejście

.

Tymczasem wczoraj otrzymaliśmy informację od czytelnika, że na trasie zalega dwudziestocentymetrowe błoto. Chodzi o fragment przejścia, przez który przejeżdża także ciężki sprzęt budowlany. Fragment przedstawiony jest na zdjęciu.


Dużo błota jest także na końcu przejścia, już na Bugnie, nieopodal Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Tam także poruszają się ciężkie pojazdy nanoszące na przejście i drogę duże ilości ziemi.


Zapytani o utrudnienia pracownicy budowy sugerują, że to przeszkadza "paniom w szpilkach". Mówią, że dwa razy dziennie doprowadzają przejście do stanu użytkowania. Przynajmniej jeśli chodzi o fragment biegnący przez obwodnicę.

Odwiedziliśmy miejsce dziś rano. Pogoda jest słoneczna, brak opadów. Dziś można przejść w miarę czystą nogą. Jednak to na co najbardziej zwracają uwagę czytelnicy to dramatyczne przejście w czasie opadów deszczu. Wówczas nie wiedzą którędy chodzić.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
Komentuj, nie obrażaj! Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności