logo iszczecinek.pl

Polecamy PiS obcina pensje włodarzom. Burmistrz Szczecinka też zarobi mniej Kąpieliska nad Trzesieckiem już czynne. Woda zdatna do kąpieli Jak to Mahonek z Parsęcka gwiazdą internetu został… Strefa Kibica wypełniona po brzegi, tylko zwycięstwa brak [WIDEO] Pijany kierowca busa potrącił rowerzystę [WIDEO] Polecamy

Pierwsze próby nowego oświetlenia ratusza

19.10.2016 19:07
A A A
Zdjęcie do artykułu Pierwsze próby nowego oświetlenia ratusza
fot. Zbigniew Otulak / Szczecinek i okolice „Jak tu pięknie”.

Tak jak już wcześniej informowaliśmy, szczecinecki ratusz otrzyma nową iluminację. Prace nad nowym oświetleniem prowadzone są już od kilku tygodni. Pierwsze efekty już widać, co uwiecznił na zdjęciach Zbigniew Otulak, który prowadzi stronę na facebooku pt. Szczecinek i okolice „Jak tu pięknie”.

Zdjęcia zostały wykonane we wtorkowy wieczór. Trzeba zaznaczyć, że oświetlenie widoczne na zdjęciach nie jest jeszcze w ostatecznej wersji. Są to na razie próby, jednak trzeba przyznać wygląda to ładnie. Ostateczny efekt będzie dużo lepszy zwłaszcza po zakończeniu przebudowy placu Wolności, na którym także pojawi się nowe oświetlenie.

Jeśli chodzi o sam budynek ratusza to w ostatecznej wersji podświetli go kilkadziesiąt ledowych lamp. Światło będzie tak padało, aby eksponowało najciekawsze elementy i szczegóły zabytkowego budynku.

Za nową iluminację ratusza miasto zapłaci prawie 200 tysięcy złotych. Prace wykonuje firma REL Ryszarda Kuberskiego.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności