logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Pasjonatki wyróżnione na Festiwalu Piosenki Religijnej

06.12.2018 12:00
A A A
Zdjęcie do artykułu Pasjonatki wyróżnione na Festiwalu Piosenki Religijnej
fot. Bożenna Szuba

W niedzielę 2. 12. 2018 odbył się finał XXIX Festiwalu Piosenki Religinej "Cantate Domino" w Koszalinie. W konkursie brali udział laureaci eliminacji powiatowych z Kołobrzegu, Słupska, Koszalina i Szczecinka. Uczestnicy występowali w kat. dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych: soliści , duety, tercety i zespoły muzyczne.

Szczecinek reprezentowany był przez wiele zespołów dziecięcych i młodzieżowych zajmując wysokie miejsca. W kat. seniorów do finału koszalińskiego awansował zespół "Pasjonatki" ze Sz-ka, który wykonał 2 piosenki "Takie jest prawo miłości" i "Santa Maria", zdobywając wyróżnienie, nagrode finansową oraz albumy książkowe. ( nagród medalowych w tej kat. - nie było ). Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w realizacji swoich pasji muzycznych.

 

Źródło: Bożenna Szuba

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności