logo iszczecinek.pl

Polecamy Wydaje bilety tylko do 14:30 Elektryki już jeżdżą po ulicach Szczecinka. Na razie jednak do nich nie wsiądziemy Złodziej tabletów schwytany dzięki monitoringowi miejskiemu Wypadek samochodu ze skuterem Bale Sylwestrowe. Są jeszcze wolne miejsca! Polecamy

Pasjonatki wyróżnione na Festiwalu Piosenki Religijnej

06.12.2018 12:00
A A A
Zdjęcie do artykułu Pasjonatki wyróżnione na Festiwalu Piosenki Religijnej
fot. Bożenna Szuba

W niedzielę 2. 12. 2018 odbył się finał XXIX Festiwalu Piosenki Religinej "Cantate Domino" w Koszalinie. W konkursie brali udział laureaci eliminacji powiatowych z Kołobrzegu, Słupska, Koszalina i Szczecinka. Uczestnicy występowali w kat. dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych: soliści , duety, tercety i zespoły muzyczne.

Szczecinek reprezentowany był przez wiele zespołów dziecięcych i młodzieżowych zajmując wysokie miejsca. W kat. seniorów do finału koszalińskiego awansował zespół "Pasjonatki" ze Sz-ka, który wykonał 2 piosenki "Takie jest prawo miłości" i "Santa Maria", zdobywając wyróżnienie, nagrode finansową oraz albumy książkowe. ( nagród medalowych w tej kat. - nie było ). Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w realizacji swoich pasji muzycznych.

 

Źródło: Bożenna Szuba

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności