logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

„Ozdabiali” stolik pod okiem kamery

03.09.2018 12:26
A A A
Zdjęcie do artykułu „Ozdabiali” stolik pod okiem kamery
fot. Straż Miejska w Szczecinku

Trzech piętnastolatków postanowiło w piątkowy ranek „ozdobić” napisami jedną z ławek na terenie strefy aktywnego wypoczynku. Mieli pecha, bo ich wybryki zarejestrowała kamera monitoringu.

-W piątek (31.08) około godz. 8.15 operator kamer monitoringu wizyjnego zaobserwował jak jeden z trzech młodych mężczyzn siedzących na ławce w strefie aktywnego wypoczynku marze mazakiem po zamontowanym tam stoliku. Patrol, który udał się na miejsce stwierdził, że stolik został zniszczony napisami „Świeży tu był”, „Dziku tu był”, „K***y na dźwigu””, „Suka” –informuje szczecinecka Straż Miejska.

Mężczyźni zostali wylegitymowani. Wszyscy zgodnie twierdzili, że każdy z nich mazał po stoliku. Dalszy tok postępowania będzie uzależniony od właściciela terenu.

źródło: Straż Miejska w Szczecinku

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności