logo iszczecinek.pl

Polecamy Woda w fontannie czysta, ale pamiętajmy: to nie aquapark To my, pracownicy, zniszczyliśmy Słowiankę! Historia upadku Innowacyjny system ochrony powietrza w Kronospan Polecamy

Okradł mieszkanie i je podpalił. Po chwili był już w rękach policji

08.08.2017 12:03
A A A
Zdjęcie do artykułu Okradł mieszkanie i je podpalił. Po chwili był już w rękach policji
fot. iszczecinek.pl

10 lat pozbawienia wolności grozi 37-latkowi, który w sobotę rano włamał się do mieszkania i je podpalił. Informowaliśmy o tym w artykule Pożar mieszkania i domu. Pracowita noc strażaków i policji [WIDEO].

-37-latek pod nieobecność właścicieli włamał się do mieszkania uszkadzając drzwi wejściowe –mówi Ewa Żaglewska, oficer prasowy szczecineckiej policji. –Mężczyzna dokonał zaboru mienia na kwotę około 4000 zł.

Po dokonaniu kradzieży sprawca podpalił kanapę, czym chciał najprawdopodobniej zatuszować ślady. Pożar szybko się rozprzestrzenił i wyrządził straty na kwotę około 40 tys. zł. Podczas pożaru strażacy ewakuowali mieszkańców sąsiednich domów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Szczecineccy policjanci już po kilkudziesięciu minutach zatrzymali włamywacza. Na wniosek prokuratury został aresztowany na 3-miesiące.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności