logo iszczecinek.pl

Polecamy Dworzec zmieni swoją funkcję. Tanio nie będzie Wypadek na rondzie. Rowerzysta zabrany do szpitala Złodzieje czekolady wpadli w ręce policjanta po służbie Globalnie, lokalnie, solidarnie zaprotestowali przeciwko przemocy wobec kobiet Polecamy

Okradł dom, ale go złapali. W kieszeniach miał ...

04.12.2018 11:13
A A A
Zdjęcie do artykułu Okradł dom, ale go złapali. W kieszeniach miał ...

Kryminalni ze szczecineckiej komendy zatrzymali 24 – letniego mężczyznę, który włamał się do domku jednorodzinnego. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Przedwczoraj policjanci szczecineckiej jednostki otrzymali informację o kradzieży z włamaniem do domku jednorodzinnego na terenie gminy Szczecinek. Sprawca wykorzystując kilkugodzinną nieobecność właścicieli wyłamał rygiel zabezpieczający do piwnicy, po czym dostał się do pomieszczeń mieszkalnych. Łupem mężczyzny padła różnego rodzaju biżuteria.

Zawiadomieni o całym zdarzeniu kryminalni błyskawicznie przystąpili do działania. Już podczas pierwszych ustaleń mundurowi wytypowali sprawcę kradzieży z włamaniem, za którym rozpoczęli poszukiwania. Mundurowi nie zastali 24 – latka w miejscu zamieszkania, ale w drodze powrotnej zauważyli idącego mężczyznę, którym okazał się poszukiwany. Kryminalni w kieszeni kurtki mężczyzny znaleźli całą biżuterię pochodzącą z kradzieży.

Zatrzymany przyznał się do popełnionego czynu i jak sam oświadczył nie zdążył dojść do domu, bo spożywał wcześniej zakupiony alkohol.

Zatrzymany 24 – latek noc spędził w policyjnym areszcie, dziś zostały już przedstawione mu zarzuty kradzieży z włamaniem za co grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności