logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Ogródki działkowe pod specjalnym nadzorem policji

12.03.2019 10:26
A A A
Zdjęcie do artykułu Ogródki działkowe pod specjalnym nadzorem policji
fot. Policja Szczecinek / archiwum

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku w swoich rejonach służbowych rozpoczęli kontrole ogródków działkowych.

-Warunki atmosferyczne za oknem coraz częściej przypominają, że dużymi krokami zbliża się do nas wiosna. To czas, kiedy właściciele ogródków działkowych coraz częściej odwiedzać będą swoje działki, by sprawdzić co zastaną na nich po zimie. Z takim samym zamiarem dzielnicowi cyklicznie dokonują kontroli owych terenów by sprawdzić czy pod nieobecność właścicieli nie pojawili się tam nieproszeni goście.

-Anna Matys, KPP Szczecinek

Tym razem skontrolowane zostały Rodzinne Ogrody Działkowe Wrzos, Flora, Zjednoczenie mieszczące się w pobliżu osiedla Zachód – Kołobrzeska.

Policjanci sprawdzali działki pod kątem miejsc, w których grupują się osoby spożywające alkohol oraz osoby bezdomne. Zwrócono szczególną uwagę na stan zabezpieczenia technicznego obiektów i altanek.

 

 
Zgubione / znalezione w Szczecinku i regionie
Grupa Publiczna · 226 członków
Dołącz do grupy
Aby ułatwić Wam znalezienie zguby lub znaleźć właściciela, założyliśmy poświęconą temu grupę. Możecie tutaj sami, w łatwy sposób wstawiać informacje i...
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności