logo iszczecinek.pl

Polecamy Jedno dziecko, jedno drzewo. Ruszył nowy projekt leśników [WIDEO] Burmistrz popiera nauczycieli. Miasto zapłaci za dni strajkowe Są dodatkowe środki dla osób niepełnosprawnych Polecamy

Odzyskała przyczepę, po tym jak zobaczyła zdjęcie w iSzczecinek

17.10.2018 12:28
A A A
Zdjęcie do artykułu Odzyskała przyczepę, po tym jak zobaczyła zdjęcie w iSzczecinek
fot. iszczecinek.pl

Dzięki naszej informacji o nieładnym zachowaniu jegomościa, który wyrzuca śmieci do rowu, kobieta odzyskała swoją przyczepę. Pisaliśmy o tym TUTAJ

Kobieta prowadzi skupu złomu przy ul. Armii Krajowej. Przyczepę skradziono jej miesiąc temu. Okazało się, że przyczepa ze zdjęcia jest dokładnie tą, której używa "pan od śmieci". Kobieta rozpoznała swoją przyczepę na zdjęciu zamieszczonym w artykule, a następnie powiadomiła policję, która szybko ją odzyskała.

Przyczepa została zakupiona  u znanego producenta z Chojnic, a wartość nowej to około 7,5 tysiąca złotych. Niestety skradziona przyczepa została zdewastowana i w tej chwili właścicielka szacuje jej wartość na dużo niższą. Mężczyzna używał jej do przewożenia drzewa i rożnego rodzaju śmieci.

-Rozpoznałam ją, bo dla mnie jest bardzo charakterystyczna. Do tego ma drobne wgniecenie, które powstało na naszym skupie złomu. Pan, który jej używał pomalował ją niechlujnie farbą. To jest ocynk, tego się nie maluje - mówi właścicielka.

Na chwilę obecną policja zajmuje się  sprawą kradzieży przyczepy. Bada w jakich okolicznościach mężczyzna wszedł w jej posiadanie. Mężczyzna używał tablic rejestracyjnych od innego pojazdu.

Właścicielka nie kryje radości z powodu odzyskania przyczepki. Redakcja iszczecinek cieszy się, że w tym pomogła. Historia będzie miała lepsze zakończenie jeśli straty zostaną wyrównane. Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki szybkiej reakcji naszego reportera Marcina Głowackiego (na zdjęciu).

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności