logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Od dziś PKS uruchamia dodatkowy kurs Szczecinek – Połczyn Zdrój – Szczecinek

01.02.2018 08:58
A A A
Zdjęcie do artykułu Od dziś PKS uruchamia dodatkowy kurs Szczecinek – Połczyn Zdrój – Szczecinek
fot. iszczecinek.pl

Od 1 lutego 2018 roku PKS Szczecinek uruchomi połączenie Szczecinek – Połczyn Zdrój – Szczecinek

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinku, w związku z niską frekwencją podróżnych, z dniem 1 stycznia 2018 zawiesiło część kursów. Jednym z nich była trasa Szczecinek –  Drawsko Pomorskie (kurs 8:55). W konsekwencji mieszkańcy naszego powiatu z takich miejscowości jak: Piaski, Łęknica, Kołacz, pracujący na co dzień w Barwicach i Połczynie Zdroju, zwrócili się z prośbą  do starosty Krzysztofa Lisa o przywrócenie rzeczonego połączenia.

Po konsultacji z prezesem spółki Eugeniuszem Szymonikiem, starosta zdecydował o  zastąpieniu kursu na trasie Szczecinek – Drawsko Pomorskie, połączeniem alternatywnym na trasie Szczecinek – Połczyn Zdrój – Szczecinek. Nowy rozkład jazdy obowiązuje od dzisiaj tj. 1 lutego 2018 roku. Godzina wyjazdu nie uległa zmianie (kurs  8:55), dzięki czemu mieszkańcy wspomnianych miejscowości bez przeszkód dojadą na czas do swoich miejsc pracy.  Natomiast w drogę powrotną do Szczecinka, autobus wyruszy o godzinie 15:00.

Piotr Rozmus

 

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
UWAGA: Komentarze niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.
Jeżeli uważasz, że dany komentarz nie powinien się tu znaleźć, zgłoś to administratorowi strony - [email protected]
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności