logo iszczecinek.pl

Polecamy Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy na krajowej „jedenastce” [WIDEO]

16.08.2018 09:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy na krajowej „jedenastce” [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Obywatelskim ujęciem zakończyła się podróż dla nietrzeźwego kierowcy. 66–letni mieszkaniec gminy Okonek kierował pojazdem marki opel vectra na drodze publicznej. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Upojony alkoholem mężczyzna wsiadł do samochodu i jechał do sklepu po kolejny alkohol. Daleko nie zajechał bo w porę zareagowali inni kierowcy i świadkowie. Mężczyzna został zatrzymany na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Lotyń.

Wszystko działo się w środę, w godzinach wieczornych. Drogą krajową nr 11 wężykiem jechał opel vectra. Kierowca cysterny widząc zachowanie kierowcy zajechał mu drogę i wyciągnął z samochodu. Kierujący oplem po chwili szarpaniny uciekł. Świadkowie powiadomili policję i śledzili pijanego kierowcę, aż do przyjazdu patrolu. Mężczyzna był agresywny, ale po chwili został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Oplem kierował 66-letni mieszkaniec gminy Okonek. W wydychanym powietrzu miał prawie 2 promile alkoholu. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

Policjanci przypominają, że  nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Dlatego też reagujmy na tego typu przypadki. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców i zagrożenia jakie ze sobą niosą.


Dzieje się coś na Twoich oczach? Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuje nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na [email protected] lub przy użyciu messengera


 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności