logo iszczecinek.pl

Polecamy Wypadek podczas wyprzedzania [WIDEO] Zgłoś kandydata na radnego osiedlowego! Kto może zostać kandydatem? Zużyli 5 tysięcy ton szyn i ponad 100 tysięcy ton tłucznia. Jesienią pociągiem do Runowa Pomorskiego bez utrudnień Nowy żłobek od września w Trzesiece Polecamy

Obrady Sejmiku na Zamku Książąt Pomorskich - znamy szczegóły

14.03.2019 07:32
A A A
Zdjęcie do artykułu Obrady Sejmiku na Zamku Książąt Pomorskich - znamy szczegóły
fot. iszczecinek.pl/ archiwum

27 i 28 marca bieżącego roku odbędzie się wyjazdowe posiedzenie Sejmiku Zachodniopomorskiego na Zamku Książąt Pomorskich. W tej chwili dopinane są ostatnie szczegóły takie jak lista gości czy porządek wydarzeń towarzyszących.

Radni zobaczą między innymi szpital oraz program „uzbrajania” miasta w system półpodziemnych zbiorników na odpady komunalne. Szczecinek ma zostać pokazany jako miasto, na którym można się wzorować, zwłaszcza w obszarze gospodarki komunalnej oraz roli samorządu w zakresie służby zdrowia. Wyjazdowe posiedzenie Sejmiku Zachodniopomorskiego to także doskonała okazja do zainteresowania radnych, władz wojewódzkich i przedstawicieli administracji rządowej problemami Szczecinka. Z tego powodu na sesję został zaproszony Minister Zdrowia, prezes Wojewódzkiego Funduszu Zdrowia oraz przewodniczący Parlamentarnej Komisji Zdrowia, poseł i były Minister Zdrowia w rządzie PO-PSL - Bartosz Arłukowicz. Z posłem Arłukowiczem będzie można się spotkać na otwartym spotkaniu w Centrum Konferencyjnym Zamek, które odbędzie się 27 marca o godzinie 15.30.

Wyjazdowa sesja Sejmiku Zachodniopomorskiego to wyraz rosnącej pozycji Szczecinka na mapie województwa, a także szansa na realną i efektywną dyskusje o problemach naszego miasta i całego regionu.

em

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności