logo iszczecinek.pl

Polecamy Tajemniczy zbiornik i ciche tankowanie na bazie PKS W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

O 67 km/h za szybko – kolejne zatrzymane prawo jazdy

10.04.2018 12:29
A A A
Zdjęcie do artykułu O 67 km/h za szybko – kolejne zatrzymane prawo jazdy
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Szczecineccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kolejną osobę, która zapomniała o obowiązujących przepisach drogowych i w terenie zabudowanym pędziła 117 km/h. Kierujący pożegnał się z uprawnieniami na trzy miesiące.

W niedzielę policjanci ze szczecineckiej drogówki przeprowadzali kontrole prędkości. W Marcelinie zatrzymali do kontroli drogowej 50–letniego kierującego pojazdem osobowym marki Peugeot, który pędził w terenie zabudowanym. Najwyraźniej mężczyzna zapomniał o obowiązujących przepisach, ponieważ przeprowadzony przez mundurowych pomiar wskazał przekroczenie dozwolonej pięćdziesiątki o 67 km/h.

Zgodnie z przepisami mieszkaniec Lęborka stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Został ukarany mandatem karnym, a jego konto wzbogaciło się o punkty karne.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Wielu kierowców, jadąc za szybko, ryzykuje życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. Zatem zwolnijmy i zachowajmy maksimum ostrożności tak, aby nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

KPP Szczecinek

 
Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności