logo iszczecinek.pl

Polecamy W Szczecinku na razie nie oddasz krwi. Co się wydarzyło? Szczecineccy nauczyciele chcą strajkować. ZNP: Piłeczka jest po stronie rządu Szykują się zmiany personalne w szczecineckim szpitalu. Rozmowa ze starostą Koniec zimy na budowie obwodnicy Szczecinka [WIDEODRON] Przejdą nocą 49 kilometrów. Trwają zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową Polecamy

Nowy numer Gazety Szczecineckiej już w sklepach!

04.01.2019 10:00
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowy numer Gazety Szczecineckiej już w sklepach!
fot. Gazeta Szczecinecka

Piotr Małek - radny Porozumienia Samorządowego, urzędnik wydziału komunikacji w starostwie - sprzedaje samochody “na czarno”? Działalności gospodarczej nie ma, a do majątku dopisał ostatnio mieszkanie i o ok. 30 000 zł w ciągu roku urosły mu oszczędności. Donos na niego złożył jeden z Czytelników. CBA zamierza to zweryfikować!

Janusz-handlarz - w taki prześmiewczy sposób w internecie przedstawiani są sprzedawcy samochodów używanych. Jednym z nich jest podobno Piotr Małek, przewodniczący Rady Miejskiej w Barwicach, a jednocześnie pracownik Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Szczecinku. Na trop jego dodatkowej działalności wpadł nasz Czytelnik. Zresztą nie było z tym większego problemu. Wystarczyło zajrzeć na jego profil na Facebooku, który miejscami przypomina… komis samochodowy. Kolejny krok to sprawdzenie oświadczeń majątkowych, a tam… zero śladu po takiej działalności. To jednak nie wszystko...

Obszerny reportaż na ten temat w Gazecie Szczecineckiej 4 stycznia.

- AWARYJNE ELEKTRYKI. Dopiero co przyjechały, a już przyjeżdża do nich serwis. Nowiutkie szczecineckie autobusy więcej stoją niż jeżdżą.

- TRUDNA HISTORIA - szokująca opowieść Bogdana Orlikowskiego i jego dwóch synów. Żona i matka podobno była dla nich katem!

- TRAGICZNE ZAKOŃCZENIE ROKU. Śmierć razy 3, w Szczecinku.

- MOKRA AWANTURA NA WYSZYŃSKIEGO. Marcin Głowacki kontra sąsiedzi.

- WŁOSKI MISTRZ Z BORNEGO. Zakochał się w Polsce, został w Polsce, robi misterne szopki bożonarodzeniowe…

- TENISOWY MISTRZ - Gabriel Łosiewicz i jego sukcesy

- WIEŚ ZINTEGROWANA - wielkie szycie w Dalęcinie

- BIEGIEM DO 2019 ROKU, czyli Zimowy Cross Bociana - obszerna fotorelacja

- Liczne wydarzenia kryminalne.

- Ponadto wiele innych wydarzeń, interwencji oraz spraw kulturalnych i sportowych, ogłoszenia drobne, program TV i krzyżówka z nagrodą.

Zapraszamy w każdy piątek!

Mateusz Wesierski

Redaktor naczelny Gazety Szczecineckiej

- MATERIAŁ PARTNERA -

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności