logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Nowości w Restauracji CK Zamek

30.04.2017 10:59
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowości w Restauracji CK Zamek
fot. zamek.szczecinek.pl

Szanowni Goście!

Pełni entuzjazmu chcielibyśmy poinformować Was o nowościach w Restauracji CK Zamek.

Jedną z nich jest oferta LUNCH TIME! Specjalnie przygotowane menu obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 17:30. Cena zestawu to 20 zł, a w jego skład wchodzą: zupa, danie główne oraz napój. Specjalnie dla Państwa co tydzień przygotowujemy nowe menu. Zawsze aktualna oferta LUNCH TIME znajduje się na naszym profilu na portalu Facebook oraz stronie internetowej www.zamek.szczecinek.pl

Zapraszamy również do zapoznania się z nowym menu, zainspirowanym zarówno tradycyjną kuchnią polską, jak i trendami europejskimi. Oprócz flagowych dań, które zyskały grono wielbicieli, pojawiło się wiele nowości. Godne polecenia, jedne z najsmaczniejszych owoców morza – przegrzebki, czy sprowadzana prosto z Francji Foie Gras. W bogatym menu w rolach dań głównych występują: ryby, drób i dziczyzna! Poszerzyliśmy również ofertę deserów. Proszę się nie martwić, sernik nadal króluje w naszej karcie.

Wierzymy, że każdy odnajdzie naturalny smak i aromat potraw, który będziemy starali się uzyskać dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami produktów ekologicznych (m.in. Juchowo Farm).

Żaden tekst nie odda smaku i jakości potraw serwowanych przez Szefa Kuchni. Pozostaje nam jedynie zaprosić Państwa do Restauracji CK Zamek, do zobaczenia!

MATERIAŁ PROMOCYJNY

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności