logo iszczecinek.pl

Polecamy Uciekali oplem przed policją. Kierowca zostawił pasażerów i zbiegł Kamil Kiljanek i Antoni Biedziuk zwycięzcami Grand Prix Szczecinka 2018 Kłęby czarnego dymu nad miastem. Na terenie działek płonęły opony i altanka [WIDEO] Kronospan otworzył Centrum Badawczo - Rozwojowe Polecamy

Nowe schody "stopniały" wraz ze śniegiem. Drogowy bubel na cmentarzu

29.03.2017 18:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowe schody "stopniały" wraz ze śniegiem. Drogowy bubel na cmentarzu
fot. Czytelnik

1,5 roku wytrzymały schody, które zostały wybudowane przy wejściu na cmentarz od strony ul. Cieślaka. Schody, które początkowo prezentowały się całkiem dobrze, dziś są rozsypanie i niebezpieczne. Na ich tragiczny stan zwrócił uwagę jeden z internautów.

-Niedawna inwestycja, która sporo kosztowała. Są tak zrobione, że można je nogą całe rozwalić. Bardzo sypki materiał. Zaczyna być to niebezpieczne, bo można się poślizgnąć –napisał w mailu Czytelnik.

Czytelnik sugeruje, aby firma która zbudowała schody i wzięła za to pieniądze, teraz wykonała remont z własnych środków. Jak będzie, zobaczymy. 


Coś Cię denerwuje lub przeszkadza? Byłaś (-eś) świadkiem ciekawego wydarzenia? Daj nam znać! Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo! Przyślij je na adres [email protected] lub pod nr telefonu 781 391 604. Do Twojej dyspozycji jest też nasz profil na Facebooku: facebook.com/iszczecinek

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności