logo iszczecinek.pl

Polecamy Strażacy ochotnicy przeprowadzili zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla osób poszkodowanych w nawałnicy Na lotnisku w Wilczych Laskach świętowały latawce Trwa XIV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”, Borne Sulinowo 2017 [WIDEO, FOTO, PLAN] Polecamy

Nowe rondo otrzyma imię Władysława Andersa

06.07.2017 09:31
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowe rondo otrzyma imię Władysława Andersa
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Wszystko wskazuje na to, że nowe budowane rondo na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Jeziornej otrzyma imię gen. Władysława Andersa. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmą radni na najbliższej sesji Rady Miasta.

Do Rady Miasta Szczecinek wpłynęły dwa wnioski o nadanie nazwy nowo budowanemu  rondu, o którym mowa. Pierwszy złożony został przez p. Roksanę Sakrajdę i p. Karolinę Stelmaszyńską. Panie wnioskowały, aby nowe rondo nazwać imieniem Władysława Andersa. Natomiast p. Zbigniew Klimowicz wnioskował o nazwanie ronda imieniem Wiesława Adamskiego.

Komisja Prawa, Legislacji i Porządku Publicznego RM po przeanalizowaniu wniosków pozytywnie zaopiniowała wniosek o nadanie nazwy ronda u zbiegu ul. Kościuszki i Jeziornej imieniem Władysława Andersa.

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ https://www.facebook.com/zpowietrza/ Reklama