logo iszczecinek.pl

Polecamy Kolejny pirat drogowy stracił prawko Co dalej ze szkołą w Gwdzie Wielkiej? [WIDEO] Piłkarze MKP Szczecinek przygotowują się do rundy wiosennej Rozmowa ze starostą o sytuacji w PKS Szczecinek [WIDEO] Młoda duchem, Młoda ciałem. Młoda na twarzy Polecamy

Nowe menu w Restauracji CK Zamek

05.04.2017 08:10
A A A
Zdjęcie do artykułu Nowe menu w Restauracji CK Zamek
fot. Sławomir Kłuciejasz / www.foto-eska.pl

Szanowni Goście

Z nieukrywaną dumą i entuzjazmem chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu nowej karty menu w naszej Restauracji Centrum Konferencyjnego Zamek w Szczecinku.

Kuchnia zainspirowana została polską tradycją jak również trendami europejskimi. Zależy nam, aby w naszych potrawach każdy mógł odnaleźć głębie naturalnych smaków i aromatów, które będziemy starali się uzyskać dzięki współpracy z lokalnymi  dostawcami produktów ekologicznych ( m.in. Juchowo Farm).

 

W nowej karcie menu pojawi się wiele nowości m.in.: troć wędrowna, foie gras, przegrzebki  w puree z mango czy też pierś z perliczki.

Nie mogło również zabraknąć naszych flagowych potraw, które zyskały już grono wielbicieli.

 Niezmiennie można będzie skosztować naszej popularnej borowikowej, cielęciny, polędwiczek czy też słynnego już Sernika z polewą karmelową.

Segment deserów zostanie wzbogacony o m.in. torcik bezowy czy tiramisu.

Nie zapominamy o naszych Najmłodszych Klientach dla nich również, przygotowaliśmy propozycje menu Dziecięcego wink

Na ciepłe dni, nadchodzącą wiosnę i lato proponujemy nowe, owocowe koktajle oraz orzeźwiające lemoniady.

Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Państwa, do naszego Zamku, na nowe, ciekawe menu, dostępne od 18 kwietnia 2017 r.

 

MATERIAŁ PROMOCYJNY

 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności