logo iszczecinek.pl

Polecamy Udało się! Internauci zrzucili się na rehabilitację Aleksa Z pociągu do miasta po błocie. Czy ktoś się tym zajmie? Czytelnicy: coś się dzieje przy cmentarzu! Uzbrojeni policjanci i kolczatki Dostanie 5000zł przez 20 lat. W Szczecinku padła główna wygrana w Super Pensji Polecamy

Niebezpiecznie na DK-11. Zderzyły się dwa samochody [WIDEO]

17.07.2017 09:24
A A A
Zdjęcie do artykułu Niebezpiecznie na DK-11. Zderzyły się dwa samochody [WIDEO]
fot. iszczecinek.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy ranek na drodze krajowej nr 11 przy skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Dalęcina. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów.

Kierujący dostawczym Volkswagenem jadąc w kierunku Szczecinka widząc ciąg samochodów, które gwałtownie zaczęły hamować przed zjazdem do Dalęcina, aby uniknąć zderzenia zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzył się z jadącą z naprzeciwka Toyotą. Pojazdy po zderzeniu wpadły do rowów.

Wszyscy poszkodowani zostali przebadani przez zespoły ratownictwa medycznego. Nikomu nic poważnego się nie stało. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez straż pożarną. Policja ustala dokładne okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.  

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ reklama Mobile zmiana Reklama