logo iszczecinek.pl

Polecamy W poniedziałek strajk ostrzegawczy kierowców PKS Główna wygrana w Mini Lotto padła w Szczecinku Kolejny pijany kierowca ciężarówki na ulicach Szczecinka. Miał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów Polecamy

Niebezpiecznie i ślisko

28.10.2018 09:19
A A A
Zdjęcie do artykułu Niebezpiecznie i ślisko
fot. www.iszczecinek.pl

Czytelnicy alarmują o bardzo niebezpiecznych warunkach, jakie panują obecnie na ścieżce biegowo-rowerowej, wyznaczonej wokół jeziora Trzesiecko. Każdego dnia tą wyjątkową trasą poruszają się setki aktywnych mieszkańców naszego miasta. Sprawdziliśmy to dla Was.

 

Faktycznie, nie wygląda to najlepiej. Dziesiątki miejsc, gdzie napotkać możemy gałęzie, połamane w ostatnich dniach przez silnie wiejące wiatry oraz … jesień, która zasypała kolorowymi liśćmi całą niemal trasę. Napotkaliśmy także powalone drzewo, które uniemożliwia przejazd (tuż za 9 kilometrem wyznaczonej trasy).

 

Wszystkim, którzy jednak zdecydują się wybrać na trening radzimy także uważać na zawieszone w kilku miejscach gałęzie, które nie spadły jeszcze na trasę. Kiwają się na gałęziach drzew i co jakiś czas sprawiają przykre i niejednokrotnie - bolesne niespodzianki. Przy odrobinie rozwagi - można jednak spędzić jeszcze kilka miłych chwil na jesiennym treningu.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami? Polub iszczecinek.pl na Facebooku!
Dołącz do największej grupy czytelników w Szczecinku!
 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności