logo iszczecinek.pl

Polecamy ZST ma już swoje elektryczne auto Art Piknik startuje już w czwartek. Zobacz szczegółowy rozkład jazdy Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Nie wszyscy wiedzą do czego służą toi-toie [NAGRANIE Z MONITORINGU]

12.09.2017 08:49
A A A
Zdjęcie do artykułu Nie wszyscy wiedzą do czego służą toi-toie [NAGRANIE Z MONITORINGU]
fot. Straż Miejska w Szczecinku

Do czego służą kabiny stojące w rożnych częściach miasta? Mogłoby się wydawać, że nawet gdy nie ma na nich napisu WC, łatwo się domyśleć, że jest to miejsce gdzie możemy załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Okazuje się jednak, że nie wszyscy wiedzą do czego one służą. Przykładem mogą być nagrania z monitoringu miejskiego, które pokazują jak niektórzy korzystają z popularnych toi-toi.

-Około godziny 17:30 operator kamer monitoringu wizyjnego zauważył przewrócenie toalety przez nieletniego - mówi Grzegorz Grondys, komendant straży miejskiej w Szczecinku. -Zaobserwowano również ucieczkę sprawcy oraz dwóch pozostałych nieletnich, którzy byli z nim. Patrol wysłany na miejsce wylegitymował opisanych nieletnich. Wszyscy zostali zawróceni do przewróconej toalety, którą ustawili na swoim miejscu. Po oddaleniu się patrolu jeden z nieletnich, doskonale nam znany, myśląc, że jest bezkarny z powrotem przewrócił tę samą toaletę. Patrol ponownie go ujął i ponownie musiał ją ustawić. Tym razem został przewieziony i oddany pod opiekę matki. Po piętnastu minutach z powrotem był na ulicach miasta.

Kolejna grupa, która nie do końca wiedziała do czego służą ustawione kabiny, pojawiła się w niedzielę nad ranem.

-Toaleta nie spodobała się kolejnej grupie. Tym razem jeden z mężczyzn wracając z imprezy znowu ją wywrócił. Interweniowała policja i znowu toaleta musiała być ustawiona na swoim miejscu. W stosunku do tej grupy około pół godziny wcześniej interwencję podejmowali strażnicy. Pomimo tego niczego ich to nie nauczyło –dodaje komendant.

Inną kwestia jest sposób zainstalowania toalet. Może służby za nie odpowiedzialne powinny zabezpieczyć toalety przed ich przewróceniem.  

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności