logo iszczecinek.pl

Polecamy Udało się! Internauci zrzucili się na rehabilitację Aleksa Z pociągu do miasta po błocie. Czy ktoś się tym zajmie? Czytelnicy: coś się dzieje przy cmentarzu! Uzbrojeni policjanci i kolczatki Dostanie 5000zł przez 20 lat. W Szczecinku padła główna wygrana w Super Pensji Polecamy

Narkotyki w samochodzie

10.08.2017 14:56
A A A
Zdjęcie do artykułu Narkotyki w samochodzie
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Trzech młodych mężczyzn zatrzymali w środę policjanci w gminie Barwice za to, że w samochodzie, w którym siedzieli znajdowały się środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Mężczyźni wpadli przez przypadek.

-Policjanci zwrócili uwagę na samochód marki BMW, który stał przy jednej z dróg w gminie Barwice –powiedziała nam Ewa Żaglewska, oficer prasowy szczecineckiej policji. Kiedy policjanci podjechali, aby sprawdzić dlaczego samochód tam stoi, okazało się, że w środku jest trzech mężczyzn.

Mężczyźni na widok policjantów zaczęli dziwnie się zachowywać. Policjant zauważył także, że mężczyzna siedzący na miejscu kierowcy próbuje coś ukryć. Po kontroli okazało się, że w samochodzie znajdują się nieznaczne ilości środków odurzających. Tylko jeden z mężczyzn, przy którym znaleziono marihuanę przyznał się, że środki należą do niego. Wszyscy zostali zatrzymani. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności

+ reklama Mobile zmiana Reklama