logo iszczecinek.pl

Polecamy ZST ma już swoje elektryczne auto Art Piknik startuje już w czwartek. Zobacz szczegółowy rozkład jazdy Latem do Uzdrowiska Połczyn Polecamy

Narkotyki w samochodzie

10.08.2017 14:56
A A A
Zdjęcie do artykułu Narkotyki w samochodzie
fot. iszczecinek.pl / archiwum

Trzech młodych mężczyzn zatrzymali w środę policjanci w gminie Barwice za to, że w samochodzie, w którym siedzieli znajdowały się środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy. Mężczyźni wpadli przez przypadek.

-Policjanci zwrócili uwagę na samochód marki BMW, który stał przy jednej z dróg w gminie Barwice –powiedziała nam Ewa Żaglewska, oficer prasowy szczecineckiej policji. Kiedy policjanci podjechali, aby sprawdzić dlaczego samochód tam stoi, okazało się, że w środku jest trzech mężczyzn.

Mężczyźni na widok policjantów zaczęli dziwnie się zachowywać. Policjant zauważył także, że mężczyzna siedzący na miejscu kierowcy próbuje coś ukryć. Po kontroli okazało się, że w samochodzie znajdują się nieznaczne ilości środków odurzających. Tylko jeden z mężczyzn, przy którym znaleziono marihuanę przyznał się, że środki należą do niego. Wszyscy zostali zatrzymani. 

Komentarze

comments powered by Disqus

Popularne tematy w dziale Aktualności